09120732013

کپسول آتش نشانی بیوورسال

10 / 10
از 6 کاربر

از کپسول های آتش نشانی که قابلیت عملیاتی بسیار گسترده ای دارد کپسول آتش نشانی بیوورسال میباشد. کپسول آتش نشانی بیوورسال به صورت کنستانتره فرموله میگردد و برای رقیق کردن آن نیز از آب استفاده میشود. کپسول آتش نشانی بیوورسال از یک مزیت عمده نسبت به دیگر کپسول های آتش نشانی برخوردار است که آن هم محصور کردن آتش برای مدت زمان طولانی میباشد. کپسول آتش نشانی بیوورسال میتواند آتش را به گونه ای مهار کند که امکان مشتعل شدن آتش برای مدت زمان طولانی وجود نداشته باشد. کپسول آتش نشانی بیوورسال از تکنولوژی مدرنی برخوردار است که به کمک این تکنولوژی میتواند آتش در ابعاد و حجم وسیعی را به راحتی مهار کند.

شارژ کپسول آتش نشانی بیوورسال

برای شارژ کپسول آتش نشانی بیورسال تنها باید مراکزی را انتخاب کنید که مواد و همچنین تجهیزات مورد نیاز برای پر کردن کپسول را در اختیار داشته باشند. این نوع کپسول از کپسول های نسل جدید محسوب میشود و به طبع نحوه شارژ ، تجهیزات شارژ و همچنین مواد مورد نیاز برای شارژ آن نیز متفاوت از کپسول های قدیمی هستند. برای شارژ کپسول آتش نشانی بیورسال میتوانید به خدمات ایمنی آتش گریز تهران یکی از مجهزترین مراکز فروش و شارژ انواع کپسول های آتش نشانی مراجعه نمایید.

کپسول آتش نشانی بیوورسال

خرید کپسول آتش نشانی بیوورسال

خرید کپسول آتش نشانی بیوورسال مانند دیگر کپسول های آتش نشانی نیاز به در نظر گرفتن یک نکته مهم میباشد. برای خرید کپسول آتش نشانی ابتدا ظرفیت آنرا لحاظ کنید و نسبت به میزان استفاده و همچنین متراژ بنا کپسول در ابعاد مناسب را انتخاب نمایید. برای خرید کپسول آتش نشانی اگر نیاز به دریافت اطلاعاتی دارید میتوانید با کارشناسان شارژ خدمات ایمنی آتش گریز تهران تماس حاصل کرده تا اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار دهند.

مجموعه آتش گریز تهران مفتخر است اعلام دارد در طول مدت زمان فعالیت خود توانسته با عرضه انواع کپسول های آتش نشانی با بهترین کیفیت و همچنین با مناسب ترین قیمت رضایت مشتریان خود را جلب نماید. این مجموعه همچنین پشتیبانی بسیار خوبی را نیز از مشتریان خود بعمل آورده و سرویس و تعمیر  انواع کپسول را بعد از خرید میتوانید به مجموعه آتش گریز واگذار نمایید.

هر مکان بزرگی را که میتواند تحت عنوان یک شرکت و یا سازمان فعالیت کند را اگر مشاهده کرده باشید مطمئنا پی به وجود کپسول آتش نشانی در بخش های مختلف این اماکن خواهید برد. اما کپسول های آتش نشانی تنها به یک نوع تقسیم بندی میشوند و انواع مختلفی دارند که میتوان به کپسول آتشنشانی بیوورسال اشاره نمود. کپسول آتشنشانی بیوورسال از بهترین کپسول های آتش نشانی محسوب میشود که از قابلیت ویژه ای در خود بهره میبرد و میتواند آتش را به گونه ای مهار کند که پس از خاموش شدن آتش دیگر به هیچ وجه مشتعل نشود. کپسول آتشنشانی بیوورسال از  هیچگونه مواد مضری که  سلامت کاربر را به خطر می اندازد  برخوردار نیست و به همین دلیل از کپسول های آتش نشانی دوستدار محیط زیست نیز محسوب میشود. از این کپسول در صنایع گوناگون و بمنظور جلوگیری از بروز هر گونه آسیب به تاسیسات و تجهیزات استفاده میشود.

کپسول آتشنشانی بیوورسال‌ توجیه اقتصادی فراوانی را ایجاد میکند

کپسول آتشنشانی بیوورسال علاوه بر ویژگی های زیادی که در خود دارد میتواند صرفه اقتصادی بسیار زیادی را نیز ایجاد کند. کپسول های معمولی که برای خاموش کردن انواع حریق مورد استفاده قرار میگیرند هر سال یکبار نیاز به شارژ دارند اما این کپسول تنها سه سال یکبار نیاز به شارژ مجدد پیدا خواهد کرد. ضریب مصرف مواد کپسول آتشنشانی بیوورسال بسیار بهتر از دیگر کپسول ها میباشد و در نتیجه در هنگام اطفا حریق مواد بسیار کمتری از درون کپسول خارج خواهند شد که هزینه های نگهداری از کپسول را نیز میکاهند. کپسول های آتش نشانی و همچنین اجزای آن به دلیل اینکه از جنس فلز هستند ممکن است پس از مدتی با خوردگی مواجه شده و کیفیت خود را از دست بدهند که از این رو کپسول آتشنشانی بیوورسال از میزان خورندگی بسیار پایینی برخوردار میباشد و  نیازی به صرف هزینه های بالا برای نگهداری از آن وجود نخواهد داشت. یکی از ویژگی هایی که هر کپسول آتش نشانی باید از آن برخوردار باشد سرعت عمل بالا است که این کپسول سرعت عمل بسیار بالایی را به خود اختصاص داده و در کوتاه ترین زمان ممکن میتواند حریق ایجاد شده را خاموش کند.

ارسال نظر و نظرات ثبت شده