09120732013

شارژ کپسول آتش نشانی

9 / 10
از 76 کاربر

در سریع ترین زمان و فوری و با قیمت مصوب اتحادیه کار شارژ کپسول آتش نشانی شما را در تیر ماه سال 1403 انجام خواهیم داد ؛ شرکت آتش گریز تهران همچنین جهت هرگونه سوال و مشاوره برای شارژ کپسول های آتشنشانی در خدمت شما می باشد. ایمنی منازل و محل کار خود را در مقابل آتش سوزی های احتمالی با داشتن کپسول آتش نشانی شارژ شده رعایت کنید. 

کپسول های آتش نشانی در هر نوعی که باشند از موادی در درون مخزن خود برخوردار هستند که این مواد با هر بار استفاده و همچنین گذشت زمان به مرور کمتر و بی کیفیت تر میشوند که از این رو باید به صورت دوره ای شارژ شوند. شارژ کپسول آتش نشانی به تخصص و همچنین تجربه در این زمینه نیاز دارد زیرا امروزه انواع مختلفی از کپسول های آتش نشانی تولید شده اند که هر یک از مواد خاصی برای مهار آتش برخوردار بوده و همچنین نحوه شارژ آنها نیز متفاوت میباشد. شارژ کپسول آتش نشانی باید به صورت اصولی انجام شود که این کار به تجربه بالایی نیاز دارد.

شارژ کپسول آتش نشانی

جدول قیمت شارژ کپسول آتش نشانی در تیر سال 1403

قیمت ها به تومان و مصوبه اتحادیه می باشد - با توجه به متغییر بودن و نوساان قیمت ها جهت گرفتن استعلام قیمت دقیق شارژ کپسول با ما در تماس باشید.

کپسول های پودری   کپسول های co2
وزن کپسول قیمت از    وزن کپسول قیمت از
کپسول 1 kg 808.000    کپسول 2 kg 986.700
کپسول 2 kg 1.168.200   کپسول 3 kg 1.207.800
کپسول 3 kg  1.633.500   کپسول 4 kg  1.453.650
کپسول 4 kg 2.125.200    کپسول 5 kg 1.638.450 
کپسول 6 kg 2.950.200    کپسول 6 kg 2.054.250 
کپسول 12 kg  4.844.400   کپسول 10 kg 3.570.600 
کپسول 25 kg 10.048.500    کپسول 12 kg  3.570.600
کپسول 50 kg 19.305.000    کپسول 30 kg  7.474.500
کپسول 100 kg 34.650.000    کپسول 6 لیتری آب و گاز  1.650.000
کپسول 250 kg 78.045.000    کپسول 10 لیتری آب و گاز 1.980.000 
- -   کپسول 25 لیتری آب و گاز 4.125.000 
- -   کپسول 50 لیتری آب و گاز 5.775.000 
 -  -    -  -

برای دریافت قیمت دقیق و مشاوره کامل برای شارژ کپسول آتشنشانی با ما در تماس باشید : 

تلفن تماس: 02166963703 تلفن همراه: 09120732013  

شارژ کپسول آتش نشانی در تمام مناطق تهران و کرج

شارژ کپسول آتش نشانی در تمام مناطق تهران و کرج یکی از خدماتی است که خدمات ایمنی آتش گریز تهران در نظر گرفته است و در صورت نیاز میتوانید شارژ کپسول های خود را به این مجموعه واگذار کنید. شارژ کپسول آتش نشانی در تمام مناطق تهران و کرج توسط خدمات ایمنی آتش گریز تهران مزیت هایی را برای شما به همراه خواهد داشت. یکی از دغدغه های مشریان برای شارژ کپسول آتش نشانی در تمام مناطق تهران و کرج مدت زمان شارژ میباشد.

شارژ کپسول

شارژ کپسول آتش نشانی فوری در 15 دقیقه

خدمات ایمنی آتش گریز تهران با سالها تجربه امکان شارژ فوری کپسول در ۱۵ دقیقه را فراهم آورده است که کوتاه ترین زمان ممکن میباشد. تنها ۱۵ دقیقه برای شارژ کپسول آتش نشانی توسط پرسنل خدمات ایمنی آتش گریز تهران زمان نیاز است که این زمان بسیار کوتاهی میباشد.

شارژ کپسول آتش نشانی توسط این مجموعه با حمل و نقل رایگان انجام میشود و در صورتیکه امکان حضو شما در محل شرکت برای شارژ وجود ندارد میتوانید حمل و نقل کپسول را به پرسنل خدمات ایمنی آتش گریز تهران واگذار کنید تا نسبت به حمل رایگان کپسول در تمام نقاط تهران اقدام نمایند.

امکان بازدید از محل کارگاه و عملکرد شارژ کپسول

همچنین در صورتیکه برای شارژ کپسول آتش نشانی لازم میبنید تا از محل کارگاه بازدید به عمل آورید این امکان ایجاد شده است که بتوانید به راحتی از کارگاه و عملکرد شارژ بازدید کرده و تمامی مراحل شارژ را به خوبی زیر نظر داشته باشید. خدمات ایمنی آتش گریز تهران از بهترین و معتبرترین مراکز عرضه کپسول و همچنین انجام امور شارژ میباشد  و برای بهره مندی از خدمات این مجموعه تنها یک تماس کافی است.

یکی و یا بهتر است بگوییم از تنها تجهیزاتی که برای اطفای حریق در سازه های مسکونی و غیر مسکونی بخصوص در سازه های بزرگ و همچنین وسایل نقلیه مورد استفاده قرار میگیرد کپسول آتشنشانی میباشد. کپسول آتشنشانی از تجهیزات بسیار کار آمد و تایید شده میباشد که میتواند حریق را در مدت زمان کوتاهی اطفا و مهار کند. هیچ یک از ابزارها و تجهیزات موجود برای اطفای حریق نمیتوانند همانند کپسول آتشنشانی در خاموش کردن آتش موثر واقع شوند و از عملکرد بسیار خوب و موثری در این زمینه برخوردار میباشد. کپسول های آتش نشانی بعد از مدتی نیاز به شارژ دارند که البته شارژ آنها نیز توسط یک شخص معمولی و اموزش ندیده انجام نخواهد شد و باید تخصص و دانش کافی در این زمینه وجود داشته باشد. شارژ کپسول ابتدا نیازمند در نظر گرفتن نکات ایمنی میباشد و فردی که شارژ کپسول را بر عهده میگیرد باید به چند مورد توجه داشته باشد.

نکاتی که برای شارژ کپسول باید در نظر داشته باشید

بطور کلی فردی که شارژ کپسول را بر عهده میگیرد باید عضو اتحادیه صنف ایمنی و لوازم آتش نشانی باشد زیرا همانطور که گفته شد شارژ این کپسول ها بر خلاف تصور برخی نیاز به دانش و تجربه کافی در این زمینه دارد و نمیتوان شارژ آنرا به هر فردی سپرد وعدم آگاهی  میتواند صدماتی را به فرد و یا افرادی که در محل حضور دارند وارد آورد پس تاکید میشود تا هرگز شارژ کپسول آتش نشانی را به افراد بی تجربه که آگاهی در این زمینه ندارند واگذار نکنید. در صورتیکه شارژ کپسول  را بفرد آگاه واگذار کردید باید از او فاکتوری را بابت نوع پودر و موادی که برای شارژ استفاده کرده و خدماتی که ارائه داده است دریافت نمایید تا در صورت هر گونه تخلف احتمالی بتوانید از طریق این فاکتور پی گیری های لازم جهت به اثبات رساندن تخلف را انجام دهید. بعد از شارژ کپسول فرد و مسئول شارژ موظف است تا آنرا مجددا پلمپ کرده و کارت شارژ را نیز بر روی آن بچسباند.

شارژ کپسول آتشنشانی

یک کارگاه ‌شارژ کپسول باید از سه ویژگی برخوردار باشد

برای اینکه فرد مسئول بتواند شارژ کپسول را انجام دهد تنها مواد و پودر مخصوص کافی نیست و باید از تجهیزات و لوازمی نیز بدین منظور کمک بگیرد. به طور کلی شارژ کپسول آتشنشانی در کارگاه هایی صورت میگیرد که این کارگاه ها به انواع تجهیزات و وسایل مورد نیاز برای شارژ مجهز شده اند و اپراتور با استفاده از هر یک  از این ابزارها به راحتی میتواند شارژ را به انجام برساند. اول از هر چیز کارگاه باید از یک میز کار استاندارد برخوردار باشد که تمامی مراحل را بر روی آن به انجام برساند. این میز با میزهای معمولی متفاوت است و اپراتور توسط آن به راحتی میتواند روند شارژ را به انجام رساند. لوازم یدکی استاندارد و ایمنی یکی دیگر از تجهیزاتی است که در کارگاه باید وجود داشته باشد. لوازم یدکی ها به فرد کمک خواهند کرد تا بتواند بصورت اصولی و کاملا دقیق کار خود را انجام دهد. اما برای شارژ کپسول آتشنشانی باید از مواد مصرفی استاندارد نیز استفاده شود. مواد مصرفی استاندارد امکان اطفا حریق را تا حد زیادی تسهیل خواهند کرد و در کوتاه ترین زمان ممکن میتوان اطفا حریق را به انجام رساند.

قیمت شارژ کپسول

کپسول های آتشنشانی در انواع مختلفی تولید میشوند و موادی که درون آنها شارژ میشود نیز بنا به موقعیت و شرایط فضای موجود متفاوت میباشد. قیمت شارژ کپسول نیز بر اساس همین مواد ممکن است متفاوت باشد. شارژ کپسول های از نوع دی اکسید کربن  با شارژ کسول های آب و گاز از تعرفه متفاوتی برخوردار است و میتوان گفت چندان تفاوتی با یکدیگر ندارند. از عوامل تاثیر گذار در قیمت شارژ کپسول آتشنشانی باید به ظرفیت کپسول اشاره نمود. کپسول های آتشنشانی در ظرفیت های گوناگونی تولید میشوند که  همین ظرفیت کپسول در قیمت آن تاثیر بسیار زیادی دارد و هر چه کپسول بزرگتر باشد در نتیجه هزینه شارژ آن نیز بالاتر خواهد رفت. کیفیت موادی که در شارژ کپسول آتش نشانی مورد استفاده قرار میگیرند نیز در قیمت شارژ تاثیر زیادی دارد. مواد مرغوبی که در شارژ مورد استفاده قرار میگیرند میتوانند در مهار آتش بسیار بهتر و ایده آل عمل کنند که  البته این مواد میتوانند هزینه شارژ را نیز افزایش دهند.

مواردی که برای شارژ کپسول باید به خاطر داشته باشید

به این نکته حتما توجه داشته باشید که کپسول های آتشنشانی باید سالی یکبار شارژ مجدد شوند و نمیتوان با یک بار شارژ تا سالها از آنها استفاده نمود. برای اینکه بتوانید تشخیص دهید که چه زمان باید نسبت به شارژ اقدام کنید میتوانید به کارت موجود بر روی کپسول مراجعه نمایید و بر اساس آن و تاریخ شارژ قبلی شارژ را انجام دهید. این نکته را حتما بخاطر بسپارید که اگر حتی یکبار هم در طول سال از کپسول استفاده کرده باشید باز هم نیاز است تا آنرا مجددا شارژ کنید و اینگونه نباید تصور کنید که در صورت عدم استفاده از کپسول نیازی به شارژ آن نیز وجود نخواهد داشت. کپسول های آتشانی را باید بعد از شارژ بصورت ماهانه بررسی کنید تا از سلامت کپسول ها اطمینان حاصل نمایید. بخصوص اگر کپسول ها در مکان هایی بسیار سرد و یا بسیار گرم قرار دارند حتما باید بصورت دوره ای و در عرض  کمتر از یک ماه مورد بازبینی قرار گیرند.

در مدت زمان شارژ کپسول از یک کپسول جایگزین استفاده کنید

اگر کپسول آتشنشانی را برای مکانی مورد استفاده قرار میدهید که امکان آتش سوزی و یا ایجاد حریق حتی کوچک وجود دارد باید به این موضوع توجه داشته باشید که در مدت زمانی که کپسول را برای شارژ به کارگاه واگذار کرده اید از کپسول و یا کپسول های جایگزین استفاده نمایید. مکان های حساس مانند پمپ بنزین ها هرگز نباید حتی یک لحظه نیز بدون کپسول باقی بمانند و در هنگام شارژ کپسول آتش نشانی حتما از کپسول های جایگزین استفاده کنید.

ارسال نظر و نظرات ثبت شده